Contact

Onze locatie

Sportpark ‘Weltevreden’
Adres: Voordorpsedijk 73
Postcode: 3737 BM De Bilt
Tel. kantine: 030-2211540
Postadres: Lauwerecht 235, 3552XB, Utrecht

Promotie / Verzoeken

Voor vragen/verzoeken m.b.t. de website kan je contact opnemen met de Website beheerder via: webmaster@wombats.nl.
Algemene vragen kunnen gesteld worden via algemeen@wombats.nl of direct verzonden worden aan de bestuursleden (zie onder).

Vragen / Extra info


Heb je vragen of opmerkingen voor de redactie van de website? Laat dat ons weten! Wij zijn te bereiken via:

Algemene vragen:
Email: info@wombats.nl

Voorzitter
Contact: Emily van den Berg
Email: voorzitter@wombats.nl
Telefoon: 06-41036858

Secretaris
Contact: Els Ritsema
Email: secretaris@wombats.nl
Telefoon: 06-30645261

Penningmeester
Contact: Corjan van den Berg
Email: penningmeester@wombats.nl

Wedstrijdsecretaris
Contact: Kelly Oebeles
Email: wedstrijdsecretaris@wombats.nl
Telefoon: 06-25350990

Commissiecoordinator
Contact: Thomas van der Veen
Email: commissiecoordinator@wombats.nl

Algemeen bestuurslid
Contact: Bas Smits
Email: algemeen@wombats.nl

Website
Contact: Thomas van der Veen
Email: webmaster@wombats.nl