Contact

Onze locatie

Sportpark ‘Weltevreden’
Adres: Voordorpsedijk 73
Postcode: 3737 BM De Bilt
Tel. kantine: 030-2211540
Postadres: Amsterdamsestraatweg 405 BIS
3551CL Utrecht, Nederland

Promotie / Verzoeken

Voor vragen/verzoeken m.b.t. de website kan je contact opnemen met de Website beheerder via: webmaster@wombats.nl.
Algemene vragen kunnen gesteld worden via algemeen@wombats.nl of direct verzonden worden aan de bestuursleden (zie onder).

Vragen / Extra info


Heb je vragen of opmerkingen voor de redactie van de website? Laat dat ons weten! Wij zijn te bereiken via:

Algemene vragen:
Email: info@wombats.nl

Voorzitter
Contact: Esther van Woudenbergh
Email: voorzitter@wombats.nl
Telefoon: 06-20913687

Secretaris
Contact: Luc Bronsdijk
Email: secretaris@wombats.nl
Telefoon: 06-29053586

Penningmeester
Contact: Bastiaan van Schijndel
Email: penningmeester@wombats.nl

Wedstrijdsecretaris
Contact Honkbal: Bas Smits
Email: wedstrijdsecretaris@wombats.nl
Telefoon: 06-25054176

Contact Softbal: Caro Matulessya
Email: wedstrijdsecretaris@wombats.nl
Telefoon: 06-28890901

Commissiecoordinator
Contact: Thomas van der Veen
Email: commissiecoordinator@wombats.nl

Algemeen bestuurslid
Contact: Bas Smits
Email: algemeen@wombats.nl

Website
Contact: Thomas van der Veen
Email: webmaster@wombats.nl